Gras groeit niet door aan de sprieten te trekken, maar door de wortels water te geven.

Special Olympics-atlete Lies geeft sportles op Sint-Lambertus

  • 13 maart 2023
  • Algemeen

Sportief bezoek op school! Ontdek alle media-reportages hier…

Op vrijdag 10 maart kwam Lies Gielis, special Olympics-atlete, op bezoek bij onze leerlingen uit het vijfde leerjaar om een sportlesje te geven. Ze deed dit schitterend en onze leerlingen hebben er enorm van genoten!

Het bezoek doorbreekt stigma’s en sociale vooroordelen rond mensen met een verstandelijke beperking op de werkvloer. Zij hebben ook hun plaats in de maatschappij en kunnen hun talenten en ervaringen delen met onze jonge generatie.

Dit onderwerp liet de Vlaamse media niet onberoerd en verschillende kanalen werden ingezet om dit nieuws te delen. Wij geven graag een overzicht van de nieuwsreportages van o.a. Karrewiet, Radio 2, HLN…

Radio & TV:
Radio 2
RTV
VRTNWS (vrijdag 10 maart 19 u – repo vanaf 43:50)
Karrewiet (vrijdag 10 maart – repo vanaf 02:40)
VTM (via VTM GO vrijdag 10 maart om 19 u)


Geschreven pers:
Het Laatste Nieuws
Het Nieuwsblad
Gazet van Antwerpen