Gras groeit niet door aan de sprieten te trekken, maar door de wortels water te geven.

VAVOJO

 • 4 maart 2021
 • Onthaalklas
 • Eerste kleuterklas
 • Tweede kleuterklas
 • Derde kleuterklas
 • Eerste leerjaar
 • Tweede leerjaar
 • Derde leerjaar
 • Vierde leerjaar
 • Vijfde leerjaar
 • Zesde leerjaar

vastenvoettocht…

Op 30 maart zie je onze leerlingen van de lagere school weer stappen door de Muizense straten en ruime omgeving. Wij houden een coronaveilige vastenvoettocht. Zoals elk jaar vragen we aan mensen (jij toch ook?) om ons te sponseren door middel van een kleine som geld voor de afgelegde kilometers. Het geld wordt dan later verdeeld over 3 projecten: Misingi Tanzania (tal van oudleiders en -leidsters van Chiro Muizen) en Sarmila Nepal (meester Herwig) en Broederlijk Delen.

Wij kijken er alvast naar uit om op tocht te gaan!