Gras groeit niet door aan de sprieten te trekken, maar door de wortels water te geven.

Onze school strapt mee…

 • 10 september 2020
 • Onthaalklas
 • Eerste kleuterklas
 • Tweede kleuterklas
 • Derde kleuterklas
 • Eerste leerjaar
 • Tweede leerjaar
 • Derde leerjaar
 • Vierde leerjaar
 • Vijfde leerjaar
 • Zesde leerjaar

Strapdag vrijdag 18 september 2020

Op vrijdag 18 september neemt onze school deel aan de STRAPDAG. Hopelijk komen jullie die dag zoveel mogelijk met de fiets of te voet naar school. Onze school wil hiermee aandacht vragen voor de verkeersveiligheid in de schoolomgeving en wil jullie stimuleren om wat vaker te voet of met de fiets naar school te komen.

De dienst ruimtelijke planning en mobiliteit van de stad Mechelen maakt een deel van onze schoolomgeving auto- en parkeervrij (Annonciadenstraat vanaf kruispunt met de Kapellekesweg en de Stationsberg vanaf kruispunt Veldstraat). In deze straten organiseren we een fietsparcours, maken we straattekeningen, spelen we allerlei spelletjes of geven we les in openlucht. Ook binnen de schoolmuren organiseren we tal van stap- en trapactiviteiten.

O ja, vergeet je fiets niet te pimpen op vrijdag 18 september!

Oefen, zing, dans en spring alvast op de vrolijke tonen van het campagnelied van Meneer Beer en de Woeste Wolven.

Samen maken we er een leuke dag van…