Gras groeit niet door aan de sprieten te trekken, maar door de wortels water te geven.

Krokusmaaltijd

 • 13 februari 2020
 • Onthaalklas
 • Eerste kleuterklas
 • Tweede kleuterklas
 • Derde kleuterklas
 • Eerste leerjaar
 • Tweede leerjaar
 • Derde leerjaar
 • Vierde leerjaar
 • Vijfde leerjaar
 • Zesde leerjaar

Annulatie Krokusmaaltijd

ANNULATIE KROKUSMAALTIJD

Beste

ingevolge nieuwe richtlijnen van de federale overheid zijn wij genoodzaakt om de Krokusmaaltijd van aanstaande zondag (15 maart) te annuleren. Langs deze weg willen wij iedereen uitdrukkelijk bedanken die had ingeschreven voor deze maaltijd. Gezien dit jammer genoeg een financiƫle aderlating is voor onze school en Chiro Muizen, overwegen wij een alternatief in de nabije toekomst.

Namens Chiro Muizen
Joke Kellens
Bram Van Eupen

Namens Basisschool Sint-Lambertus
Hilde Massart
Koen Geets