Gras groeit niet door aan de sprieten te trekken, maar door de wortels water te geven.

Best wel een beetje fier

 • 16 januari 2020
 • Onthaalklas
 • Eerste kleuterklas
 • Tweede kleuterklas
 • Derde kleuterklas
 • Eerste leerjaar
 • Tweede leerjaar
 • Derde leerjaar
 • Vierde leerjaar
 • Vijfde leerjaar
 • Zesde leerjaar

STEM een letterwoord dat staat voor Science – Technology – Engineering – Mathematics. In onze school voegen we nog graag een extra letter toe: de ‘A’ van Art. STE(A)M. In ‘de Werf’ (onze technologie- en kangoeroeklas) werken we aan STE(A)M en ontdekken we dat niemand twee linkerhanden heeft. Hier wordt de nieuwsgierigheid, verbeelding en leergierigheid […]

STEM een letterwoord dat staat voor Science – Technology – Engineering – Mathematics.

In onze school voegen we nog graag een extra letter toe: de ‘A’ van Art. STE(A)M.

In ‘de Werf’ (onze technologie- en kangoeroeklas) werken we aan STE(A)M en ontdekken we dat niemand twee linkerhanden heeft. Hier wordt de nieuwsgierigheid, verbeelding en leergierigheid van kinderen geprikkeld en kunnen ze spelenderwijs kennismaken met allerlei alledaagse en wetenschappelijke concepten.

Onderzoekend leren, ontwerpen, ontdekken en experimenteren. Soms met een knal en een boem…

Hoera… een STEM actieve school!